Прохання про допомогу: м. Ірпінь, багатодітна родина відключена від водопостачання

1 reply [Last post]
reutski's picture
Константин Реуцкий
Offline
Last seen: 5 years 18 weeks ago
Joined: 09.03.2010

 

P.S. ДОПОМОЖІТЬ НАМ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!
Я,МАТИ-ГЕРОЇНЯ, З СІМ'ЄЮ У СКЛАДІ 7 ОСІБ (5 СИНІВ) ПРОЖИВАЮ У ГУРТОЖИТКУ ДЛЯ ОДИНАКІВ (КОЛИШНЬОГО ВАТ "СБК-ПРОГРЕС"), ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: М.ІРПІНЬ, ВУЛ.КОТЛЯРЕВСЬКОГО,63 КІМНАТИ:15,16,18.
У ЦЬОМУ ГУРТОЖИТКУ МИ ПРОЖИВАЄМО З 1984 РОКУ.
ЗА ЦІ ДОВГІ РОКИ У НАШОЇ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ СТВОРИЛОСЯ ДУЖЕ СКЛАДНЕ ЖИТЛОВЕ ПИТАННЯ, ЯКЕ ПРОСТО ІГНОРУЮТЬ ВСІ: ЩО АДМІНІСТРАЦІЯ КОЛИШНЬОГО ВАТ "СБК-ПРОГРЕС"; ЩО АДМІНІСТРАЦІЯ ІРПІНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ; ЩО АДМІНІСТРАЦІЯ ОК "СОБОРНІСТЬ", ЯКИЙ СТВОРИВСЯ У ДАНОМУ ГУРТОЖИТКУ 2007Р.
ДАНИЙ КООПЕРАТИВ "СОБОРНІСТЬ" СТВОРЕНО ОКРЕМИМИ ОСОБАМИ З СВОЄЮ ВИГОДОЮ ДЛЯ СЕБЕ (ЯК ВОНИ ПОСТІЙНО ГОВОРЯТЬ ВСЮДИ І ВСІМ, БО МИ ЦИМ ЗАЙМАЄМОСЬ).
ДАНИМ КООПЕРАТИВОМ З 03(04).04.2012Р. НАШУ БАГАТОДІТНУ РОДИНУ БУЛО ВІДКЛЮЧЕНО ВІД ПОСТАЧАННЯ ВОДИ І БЕЗ БУДЬ-ЯКОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ.
НА НАШІ ПРОХАННЯ АДМІНІСТРАЦІЯ ОК "СОБОРНІСТЬ" ВІДПИСУЄ ВІДПИСКИ, АБО ВІДСИЛАЄ НАМ ПОГРОЖУЮЧІ ЛИСТИ, НЕ ЙДУЧИ НІ НА ЯКИЙ КОМПРОМІС ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НАШОГО СПІЛЬНОГО ПРОЖИВАННЯ У ДАНОМУ ГУРТОЖИТКУ, ЗУХВАЛО ПОРУШУЮЧИ ЧИННІ ЗАКОНИ УКРАЇНИ, ЩОДО НАШОЇ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ.
ХОЧУ ВАМ ПОВІДОМИТИ, ЩО НАША СІМ'Я НЕ Є ЧЛЕНОМ ДАНОГО КООПЕРАТИВУ У ЗВ'ЯЗКУ З ТИМ, ЩО ПЕВНІ ОСОБИ, ЯКІ НА ДАНИЙ ЧАС Є АДМІНІСТРАЦІЯ КООПЕРАТИВУ, ЯКІ ПРОЖИЛИ У ДАНОМУ ГУРТОЖИТКУ НАБАГАТО МЕНШЕ, НІЖ НАШІ ДІТИ І БЕЗ МОГО ВІДОМА, ВИКЛЮЧИЛИ МЕНЕ З ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ, КОЛИ СТВОРЮВАВСЯ КООПЕРАТИВ. Я ВПЕВНЕНА, ЩО ВОНИ ЦЕ ЗРОБИЛИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПЕРЕРОБЛЕНІ НА ТОЙ ЧАС 2-ОХ КІМНАТНІ КВАРТИРИ ЗАБРАТИ СОБІ, А НЕ ВІДДАТИ НАШІЙ БАГАТОДІТНІЙ
РОДИНІ.
ПРОШУ ВАШОЇ ДОПОМОГИ У ВИРІШЕННІ ПИТАННЯ ВОДИ, ТАКОЇ НЕОБХІДНОЇ ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ, ОСОБЛИВО, ДІТЕЙ. АДЖЕ БЕЗ ВОДИ НЕ МАЄ ЖИТТЯ, ЛИШЕ РОЗМНОЖЕННЯ ІНФЕКЦІЇ ТА ПОВНА АНТИСАНІТАРІЯ.
ЗАРАДИ БОГІ, ДОПОМОЖІТЬ НАШИМ ДІТЯМ.
 
ГАЛИНА АНДРІЇШИН-КУЧМА  galyna.kuchma@gmail.com 

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
reutski's picture
Константин Реуцкий
Offline
Last seen: 5 years 18 weeks ago
Joined: 09.03.2010

хто захоче допомогти, зв'язуйтеся із Галиною за її електронкою...