Про проблеми містобування тепер писатимуть блоги

 

Цими днями Східноукраїнський центр громадських ініціатив розпочав реалізацію нового проекту «Блогери – рятівники міст». Метою цієї ініціативи є посилення  впливу на громадську та владну думку інтернет-публікацій з питань містобудування, землевідведення та проблем закритості містобудівної документації.

Важливий компонентом проекту є навчальна складова: нові знання зможуть отримати не лише блогери-початківці, а й вже досвідчні користувачі блогосфери.

Проект передбачає проведення двох тренінгівпід назвою «Секрети блогерської майстерності для захисту громадських інтересів при просторовому плануванні міст» – окремо для початківців та окремо для професіоналів. Форма заявки на тренінг незабаром буде доступна на cityplan.in.ua

Зацікавлені інтернет-активісти зможуть взяти участь у 6 вебінарах, де відомі українські блогери та PR-спеціалісти розкажуть про особливості роботи в інтернет-просторі. Зокрема, будуть проведені вебінари на такі тему:

-   Для чого і як стати блогером?

-   Як писати цікаво та зрозуміло про земельні проблеми та будівництво у містах.

-   Чи існує етика блогерства і яка вона?

-   Як зробити ваш блог популярним: секрети роботи із текстом.

-   Правова безпека для блогерів.

-   Просування інформації в Інтернеті.

 

Свої міркування, статті та думки блогери зможуть публікувати на сайті cityplan.in.ua. Для цього на веб-порталі створено блог-платформу. До того ж, веб-ресурс містить інтерактивну мапу доступності Генпланів, статті щодо проблем містобудування та землекористування, навчальні матеріали про взаємодію з органами влади. 

А у майбутньому тут можна буде знайти дані про організацію інформаційних кампаній в Інтернеті та розвитку блогерської майстерності, інфографіки, що стане стане при нагоді у подальшій діяльності учасників проекту. На сайті будуть розміщені відео-презентації, де можна буде ознайомитися з матеріалами, що подавалися під час проведення вебінарів. Ще з допомогою інтернет-ресурсу усі охочі зможуть ознайомитися зі станом доступності містобудівної документації конкретно у своєму місті.

***

 

Проект«Блогери – рятівники міст» здійснюється Східноукраїнським центром громадських ініціативза підтримкиПосольства США в Україні.

Більше інформації про проект можна знайти на сайті cityplan.in.ua

 

Контакти:

 

Равчев Олександр  -  менеджерпроекту з комунікації

тел. 093 682 36 47

e-mail: ravchev@gmail.com

Джерело: