ПІДПИШИ ПЕТИЦІЮ ЗА СКАСУВАННЯ СМЕРТНОЇ КАРИ В БІЛОРУСІ

10 жовтня весь світ відзначає 9-й Всесвітній день боротьби проти смертної кари, закликаючи до скасування цієї крайньої міри покарання.

Зроби свій внесок у боротьбу проти смертної кари – ПІДПИШИ ПЕТИЦІЮ ЗА СКАСУВАННЯ СМЕРТНОЇ КАРИ В БІЛОРУСІ:

http://amnesty.org.ua/zupinimo-smertnu-karu-v-biloru... 

Цього року у Всесвітній день боротьби проти смертної кари Amnesty International в Україні звертає увагу на Білорусь. Білорусь – остання з країн Європи і колишнього СРСР, де все ще страчують людей. За оцінками Amnesty International, з 1991 р. в країні було страчено щонайменше 400 осіб. Ситуацію в Білорусі значно погіршують недоліки системи кримінального судовиробництва: смертні вироки виносяться всупереч міжнародним нормам і стандартам, що стосуються цього виду покарання.

У 1961 р., коли була створена Amnesty International, у світі було лише 9 країн, які скасували смертну кару. Лише деякі країни вважали це питанням захисту прав людини. На початок 2011 р. від смертної кари відмовилися вже 96 країн. Рух за скасування смертної кари набув небувалого розмаху.

Запроси своїх друзів підписати петицію та розмісти посилання на своїй стіні. Три хвилини твого часу можуть зробити цей світ кращим.

Джерело: