Особливі виборці потребують особливої турботи

 

Вже кілька місяців громадська організація «Білогірська районна організація «Фонд громад»  працює над реалізацією проекту «Мобілізація виборців з числа релігійних меншин Криму, щодо участі у голосуванні на виборах до Верховної Ради України у 2012 році з пролонгацією результатів проекту на вибори Президента України у 2015 році».

 

За цій час організація провела ряд заходів, щодо тематиці проекту в т.ч. кілька десятків зустріч з представниками цільової аудиторії, організувала форум різноманіття в м.Білогірськ (АР Крим), провела чотири міжсекторальні наради, розробила та випустила тематичний постер та ін.

Досвід роботи з цільовою аудиторією (представники релігійних меншин) у їх статусі, як виборців, показав, що ці виборці дійсно потребують особливої турботи з боку організацій громадянського суспільства. Діючи дуже делікатно, але послідовно організації БРО «Фонд громад» вдалося отримати довіру з боку цільової аудиторії цього проекту.

Зараз БРО «Фонд громад» планує проведення другого форуму різноманіття, щоб закріпити отримані результати та дати потужний поштовх подальшого розвитку громадянської свідомості  серед виборців з числа релігійних меншин.

Творча група проекту буде рада отримати від представників громадських, політичних та релігійних організацій їх рекомендації, щодо підвищення ефективності проектної діяльності. Чекаємо листи на адресу invest-inform@mail.com 

Діяльність проводиться за підтримки громадської організації МІЦ "Медіа-М" (проект "Особливі виборці ", фінансова підтримка Європейського Союзу).

 

Джерело: 

БРО "Фонд громадд" communityfund.at.ua