Луганський високопосадовець закликає до терора

Заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації Едуард Лозовський декілька днів тому у власному блозі закликав правоохоронців до насильства по відношенню до активістів Євромайдана. Людина, якій довірено забезпечувати дотримання конституційних прав та свобод громадян, закликав до грубого порушення Конституції та законів України. Фактично, закликав до терору та безсудних страт активістів протестного руху.

 

Ця заява особливо небезпечна, оскільки пролунала з вуст людини, наділеної власними повноваженнями, до думки якої прислуховуються, слова якої нерідко сприймаються як заклик до дії.

 

Едуардом Лозовським вчинено кримінальний злочин. Обов’язок кожної порядної людини подати заяву про злочин до правоохоронних органів і вимагати для справедливого покарання для чиновника, який втратив здоровий глузд.

 

Ми пропонуємо кожному бажаючому відправити на адресу начальника Луганської обласного управління внутрішніх справ заяву про злочин, скоєний Едуардом Лозовським. Завантажити зразок заяви можна за цим посиланням. Введіть у порожні рядки свої дані, додайте до заяви скріншот сторінки, на якій розміщено повідомлення Лозовського. Відправте рекомендованим листом на адресу, вказану у «шапці». 

AttachmentSize
Зразок заяви про злочин43 KB
Додаток до заяви212.74 KB