Latest news

17.11.2017
СТАРТУВАЛО ГОЛОСУВАННЯ ПРЕМІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: ДОВГООЧІКУВАНЕ ПРОДОВЖЕННЯ! Шановні учасники, ви пройшли перший етап відбору! Зараз все у ваших руках! Розповсюджуйте інформацію серед своїх знайомих, друзів та родичів! Роби репости - заробляй голоси просто! ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ ТУТ
 
10.10.2017
доставив гуманітарну допомогу до пгт. Марьянку та Красногорьевку,Курахова ( Донецької обл.) для дітей соціально незахищені категорії населення у рамках акції "Діти Дніпропетровщини дітям -дітям Донбасу".
 
01.10.2016
Рейдерське захоплення підприємств СФГ Олександрово-Володимирське, ТОВ «Оріон», ТОВ «Победа-Агро», ТОВ «Земля» (ВИДЕО)
 
24.12.2015
Асоціація УМДПЛ підготувала оновлену версію мобільного додатку “Поліція під контролем”. Як відомо, 7 листопада 2015 року вступив в силу новий Закон України “Про Національну поліцію”, відповідно — додаток містить актуальну інформацію про те, як поводитись з поліцейськими у різних життєвих ситуаціях, як уникнути конфлікту чи захистити свої права під час спілкування з правоохоронцями.
 
19.11.2015
Асоціація УМДПЛ у взаємодії з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини оголошує конкурс на заміщення вакантних посад регіональних координаторів зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській, Харківській, Хмельницькій, Сумській, Волинській та Донецькій областях.
 
05.11.2015
У п'ятницю, 6 листопада, з 11.30 до 12.00 в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2) буде оголошено результати моніторингової кампанії “Поліція під контролем”. 7 листопада 2015 року набирає чинності новий Закон України “Про Національну поліцію”. Відповідно — поліція почне діяти по всій території України, замінивши собою міліцію. Чи готова Україна до переходу на нові правила і стандарти? Відповідь нададуть експерти.
 
22.04.2014
Про інструменти зменшення шкоди та замісну підтримуючу терапію 15 квітня 2014 року, співробітникам міліції Кіровоградської області розповідали під час навчального семінару. Захід було організовано та проведено регіональним координатором по замісній підтримуючий терапії в області Лінцовою Вікторією та лікарем-наркологом відділення, що проводить таке лікування, обласного наркологічного диспансеру – Мережко Олександром.
 
18.04.2014
Осуществляя общественный контроль соблюдения прав осужденных, Кировоградская областная наблюдательная комиссия получила ряд обращений относительно доступа ВИЧ-инфицированных пациентов, содержащихся в исправительных центрах к антиретровирусному лечению. С просьбой прокомментировать ситуацию Кировоградская ОНК обратилась к Кировоградскому областному отделению ВБО «Всеукраинская сеть ЛЖВ».
 
01.03.2014
27 февраля состоялось очередное заседание клуба правого и социального кино. Как всегда организаторы старались подобрать фильм, который был бы наиболее актуальным сегодня. Но на этот выбор превзошел все ожидания.
 
31.01.2014
30 января в Ялте состоялось очередное заседание клуба социального и правового кино. На этот раз вниманию участников киноклуба был предложен фильм российского режиссера Ю. Быкова "Майор".