"Контакт з правоохоронцями": лекція на Восьмій молодіжній школі з прав людини

27 липня 2012 року в рамках Восьмої молодіжної школи з прав людини Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" була проведена лекція "Ознайомлен - значить озброєн". Так, двадцять п'ять молодих активістів та активісток, що навчаються на школі, отримали знання про те, як спілкуватися з правоохоронцями.

Лекція складалась з презентації молодіжної кампанії "Студентського контролю міліції", ознайомленям із практичними рекомендаціями через перегляд відеолекції експерта Ассоціації УМДПЛ Володимира Батчаєва "Ти і міліція: як не стати жертвою міліцейського свавілля" (скачати у форматі МР4, скачати у форматі АVI), а також обговорення реальних ситуацій, із якими стикалися учасники школи.

Окрім знань, учасники Восьмої школи отримали "жовті картки" - картки-пам'ятки з рекомендаціями по спілкуванню с правоохоронцями та обов'язками працівника МВС по відношенню до громадян (скачати жовту картку у форматі РDF можна за посиланням).

Зацікавленним було запропановано долучатися до просвітницької кампанії і захищати свої права вже зараз. 

Детальніше про кампанії за посиланням - Молодіжна програма зі встановлення контролю за дотриманням прав людини працівниками.