Громадська кампанія «Дев’яте листопада»

До Міжнародного дня проти фашизму, расизму та антисемітизму активістська команда представників громадських організацій пропонує звернути увагу на сучасні прояви ненависті на вулицях міст України.

За відсутності належних просвітництва та інформації щодо діяльності неформальних радикальних угрупувань, підлітки часто потрапляють під вплив ультраправих формувань. Важливим шляхом розповсюдження людиноненависницької ідеології є символіка. Так, підлітки, які малюють кельтські хрести і вписують туди абревіатури футбольних клубів, часто навіть не підозрюють про суть малюнку.

 

Громадська кампанія “Дев’яте листопада” має на меті надати інформацію про зміст символіки, що несе ворожнечу, висвітлити її широке розповсюдження і запропонувати можливу протидію.

 

        Всі небайдужі можуть приєднатися до Кампанії!


         Що можна зробити :

1) повідомити адресу побаченої свастики або іншої символіки ненависті (інформація про символіку тут, сторінки 50-61) на мейл: dev9telystopada@gmail.com (фото вітається);

Ми додаємо місцезнаходження символіки в загальну базу, тож,

2) кожен охочий має змогу власноруч замалювати ці ганебні символи у своєму районі міста. Можна використовувати залишки фарби після ремонту або купити балон за 25 грн в найближчому маркеті.

3) якщо сфотографувати стіну до і після замальовки та надіслати на мейл dev9telystopada@gmail.com, ми розмістимо це на сторінці кампанії.

 

Ми закликаємо зробити невеличку, але дуже важливу справу задля створення безпечного та відкритого для кожного суспільного простору України.

 

Приведи стіни до ладу!

Твій вчинок надихне інших!

 

 

Команда Кампанії "Дев’яте Листопада",
Конгрес національних громад України,
Проект “Без кордонів”,
Український єврейський студентський союз,
поза-організаційні активісти та активістки.