Асоціація УМДПЛ проводить черговий базовий тренінг по моніторингу діяльності міліції

 

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ)продовжує чергову серію навчань методам громадського моніторингу діяльності міліції. Тренінги проходять за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (США) та за організаційної допомоги Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Черговий тренінг відбудеться 17-19 травня 2013 року в м. Чернігові. До участі у ньому запрошуються активісти недержавних організацій, працівники засобів масової інформації, які мають мотивацію активно діяти в сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені в співпраці з правозахисними організаціями щодо громадського контролю діяльності правоохоронних органів.

Учасники тренінгів отримають: базові знання щодо моніторингу прав людини як одного з ефективних методів громадського контролю дотримання прав людини; вміння та навички з виявлення порушень прав людини в роботі працівників органів внутрішніх справ за допомогою спеціально розроблених алгоритмів громадського моніторингу; загальну інформацію про механізми захисту прав людини.

Претенденти на участь у тренінгах повинні бути готові: відвідувати всі заняття протягом 3-денного тренінгу; активно брати участь у виконанні практичних завдань; працювати в команді з іншими учасниками тренінгу. взяти участь у загальноукраїнській кампанії з моніторингу діяльності ОВС;

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу, витрати на проїзд до місця проведення тренінгу й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда, окрім поїздів Інтерсіті+). Після закінчення тренінгу учасники отримують сертифікат.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну форму за посиланням:http://edu.helsinki.org.ua/zajavka (зверніть увагу, що доступ до анкети мають лише зареєстровані користувачі сайту). Кінцева дата реєстрації до участі у тренінгу – 02 травня 2013 р.Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Євген Крапивін, Асоціація УМДПЛ

+38 (098) 96 94 620 krapzen@gmail.com

Джерело: 

umdpl.info