Громадська організація «Правозахисний центр «Поступ» із 2000 року працює в сфері захисту прав вразливих верств населення та моніторингу порушень прав людини. Організацією реалізовано низку проектів спрямованих на покращення ситуації із дотриманням прав безпритульних дітей, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей та їх законних піклувальників.

З 2009 року на базі організації працює Правозахисна дитяча приймальня в рамках проекту підтриманого Еврокомісією «Мережа дитячих правозахисних центрів Донбасу» , яка надає послуги дітям вразливих груп та здійснює заходи, спрямовані на системне покращення стану дотримання прав дітей вразливих груп у Луганській області. 

В організації постійно працюють 7 чоловік, які мають вищу освіту. В штаті Дитячої правозахисної приймальні працюють юрист та соціальний працівник. В акціях організації беруть участь близько 20 волонтерів.

Recent members

Анна Надеждина
Алексей Сорокин
Віра Михайленко
Наталья Анныч
Марія франчук
Ярослав Кічук
Лариса Лугвенева
Юрій Плешивцев
Владислав Полюшков
Анонимный's picture
Анонимный

The best Penis Enlargement training that really works .. :))

rimmaa's picture
Римма Федорова
Offline
Last seen: 6 years 41 weeks ago
Joined: 06.09.2011

_____________________________________________________

«Правозахисний центр «Поступ» буде лідером у захисту прав дітей, якщо зверне увагу на
наймасовішу патологію, яку всі замовчують.

В результаті недотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні поширюється епідемія сколіозу –

- http://www.youtube.com/watch?v=iN11_ztsKXY

- до 90% дітей уражені викривленням хребта
_________________________________________

civil_warukrnet's picture
Ярослав Минкин
Offline
Last seen: 6 years 36 weeks ago
Joined: 14.04.2010

Місією Правозахисного центру "Поступ" є всебічний захист прав людини та розвиток культури прав людини в Україні.

Головним приорітетом організації з 2000 року є захист прав та інтересів дітей вразливих груп. Тривалий час основним напрямком роботи організації був денний реабілітаційний центр для "дітей вулиць". З 2009 року Правозахисний центр "Поступ" координує мережу правозахисних приймалень для дітей груп ризику в Луганській області в рамках проекту громадської організації "МАРТІН-клуб" "Правозахисна дитяча мережа Донбасу".

Ще одним важливим напрямком роботи є формування культури прав людини через освітні дії для низки цільових груп. З 2008 року організація бере партнерську участь у виконанні плану дій Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".