Круглий стіл «Адміністративні послуги в Державній міграційній службі – погляд громадськості»

Date and time of: 
29.07.2014 - 14:00

 

29 липня 2014 року о 14.00 в приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8, м. Київ) відбудеться круглий стіл на тему: «Адміністративні послуги в Державній міграційній службі – погляд громадськості».

Під час круглого столу буде обговорено існуючу схему обслуговування громадян в Державній міграційній службі, а також представлено результати проведення всеукраїнської кампанії громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг даною службою, яку провела Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

Кампанія проходила в період з 16 до 29 травня 2014 року спільно з неурядовими організаціями та громадськими активістами. Її метою було визначення найбільш актуальних проблем із одержанням громадянами адміністративних послуг міграційною службою, відпрацювання на практиці форм і методів громадського контролю за державними органами, а також з’ясувати, чи відповідають існуючі умови їх надання нормам Закону України «Про адміністративні послуги».

До обговорення запрошено представників Державної міграційної служби, Секретаріату Уповноваженого, громадських організацій та ЗМІ.

Акредитація за тел.: (044) 253-21-54

Contact information: 
Контактна особа: Анастасія Малинка, Тел.:+380939036010 E-mail: anastasiya.malynka@gmail.com
Address: 
вул. Інститутська, 21/8, м. Київ